تا بدانجا رسید دانش من که بدانم همی که نادانم (ابن سینا)
دکتر (غیرپزشکی) بهمن توحیدی، 8 و 9 (صبح) اسفند 1401 {27 (am) -28 (am) February 2023}

در اواسط سپتامبر 2016 به شدت بیمار شدم و سرانجام در نوامبر 2016 تشخیص داده شد که به سرطان مغز مبتلا هستم. دکترها به من گفتند که 6 تا 24 ماه دیگر زنده ام. وقتی از آنها پرسیدم “چرا من؟” پاسخ آنها “بدشانسی” بود. سوال بعدی من این بود که “آیا باید رژیم خاصی را رعایت کنم؟” آنها گفتند: “نه، شما می توانید هر چیزی که دوست دارید بخورید و از زندگی خود لذت ببرید.” من عمل جراحی و پرتو/شیمی درمانی را انجام دادم. در این حال شروع به پژوهش کردم تا بفهمم دلیل سرطان چیست و چگونه می شود آن را شکست داد.

سالهای سختی بود پر از بیم و امید، ولی من چیزهای زیادی یاد گرفتم. با این حال، من به شعر بالا از ابن سینا اشاره می کنم، یعنی هر چه بیشتر یاد می گیرم، متوجه می شوم که چقدر کم می دانم.

من هنوز در حال یادگیری هستم. ولی اکنون با بیش از 6 سال تجربه (عمر متوسط افراد با بیماری گلیوبلاستوما 12-18 ماه است) به اعتماد به نفس کافی رسیده ام و می خواهم تجربه های خودم را به اشتراک بگذارم. توجه داشته باشید که من یک پزشک نیستم، بنابراین، لطفاً با پزشک خود مشورت کنید. برخی از روش‌ها/توصیه ها ممکن است با شرایط شما سازگار نباشند، زیرا هر فرد نیازمندی‌های متفاوتی دارد.

برخی از نکات کلیدی دوره
۱- برخی از دلایل بالقوه سرطان
۲- تأثیرغذا، نوع غذا، زمان خوردن
۳- تأثیر محیط
۴- اثر استرس
۵- تأثیر خواب، زمان خواب و مدت آن
۶- نیاز به استراحت، مراقبه (مدیتیشن)، یوگا و غیره
۷- مثبت اندیشی
۸- راه رسیدن به جسم سالم (از بیشتر بیماریها)

کاربردهای عملی
کمک به پیشگیری از سرطان
کمک به جلوگیری از رشد سرطان یا حداقل افزایش عمر فعال

روش ارائه مطالب
دوره به صورت مجازی ارائه خواهد شد.

زمان/هزینه
رایگان 2 جلسه مجزا در 9:30-11:30 صبح به وقت بریتانیا 8-9 اسفند 1401 (27-28 فوریه 2023)

از کمک مالی همیشه استقبال می شود.
برای ثبت نام لطفا به این آدرس پیام بفرستید HydraGREEN@hydrafact.com

سلب مسئولیت
لطفاً توجه داشته باشید که هر آنچه در این مجموعه ویدیویی و دوره‌ها ارائه می‌شود بر اساس تجربه/درک دکتر توحیدی است. لطفاً قبل از اجرای هر یک از روش ها و توصیه ها با پزشک خود مشورت کنید.
تمام محتوا و رسانه های موجود در وب سایت ما فقط برای مقاصد اطلاعاتی ایجاد و به صورت آنلاین منتشر می شود. در نظر گرفته شده است که جایگزینی برای توصیه های پزشکی حرفه ای باشد و نباید به عنوان توصیه های بهداشتی یا شخصی به آن اعتماد کرد.
در مورد هر گونه سؤالی که ممکن است در مورد سلامتی یا وضعیت پزشکی خود داشته باشید، همیشه از پزشک یا سایر متخصصان بهداشتی واجد شرایط راهنمایی بخواهید. هرگز توصیه های یک متخصص پزشکی را نادیده نگیرید، یا به دلیل مطالبی که در این وب سایت خوانده اید، در جستجوی آن تأخیر نکنید.
اگر فکر می کنید ممکن است یک اورژانس پزشکی داشته باشید، با پزشک خود تماس بگیرید، به نزدیکترین بخش اورژانس بیمارستان بروید یا بلافاصله با خدمات اورژانس تماس بگیرید.
پیوندهای خارجی به سایر وب سایت ها یا مطالب آموزشی (به عنوان مثال پی دی اف و غیره …) که به صراحت توسط ما ایجاد نشده اند، با مسئولیت شما دنبال می شوند. شرکت ما تحت هیچ شرایطی مسئول ادعاهای وب سایت های شخص ثالث یا ارائه دهندگان آموزشی نیست.